Akustik Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri : Çoğunlukla çağrı merkezlerinde , ofis ve işyerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu mekanlarda tercih edilmekte olan akustik seperatör sistmeleridir. Çalışma masaları arasına Kumaş Kaplı Akustik Panel koyularak, ofis masaları arasında ki ses dalgalarını sönümlemeye uğratır. Daha sakin ortam sağlamakla birlikte seslerin birbirine karışarak gürültü oluşturmasına engel olur.Her ebatta ve yükseklikte özel olarak üretim yapılmaktadır. Geniş renk kartelası ile mekanlarınza renk kombinasyonu yapmanızı sağlar.

 

M² ve M.tül şeklinde hesaplanmaktadır.Masa Seperatör sistemleri, çağrı merkezi gibi toplu ofis ortamlarında masalar arasına yerleştirilerek, ses karışıklığının oluşmasında mükemmel sonuçlar vermektedir.Dar alanlar için ideal çözümler oluşturmakta olan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı alanlarda verimli çalışmanın anahtarlarını sunmaktadır.

Masa Seperatör Renkleri : Kumaş kaplı akustik paneller renkte sınırsız olup kumaş kartelası için tıklayınız.

Masa Seperatör Kalınlıkları : 30 mm standart kalınlıktadır.Tüm teknik şartnamelere uygundur.

Masa Seperatör Ebadları: 60 × 60 cm, 60 × 120 cm, 60 × 180 cm, 60 × 240 cm, 60 × 270 cm, 60 × 300 cm, 120 × 120 cm, 120 × 180 cm, 120 × 240 cm, 120 × 270 cm, 120 x 300 cm

Masa Seperatör Kullanım Alanları : Ofis, işyeri, konferans ve call centerler, fabrikalar,avm ‘ler, spor salonları, toplantı & sinema salonları, odirtoryum ve stüdyolarda.

Masa Seperatör Opsiyonlar : Kumaş kaplı akustik paneller farklı geometrik biçimlerde ve kalınlıklarda kombine imal edilmektedir.

Masa Seperatör Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda kumaş kaplamalardır.

Masa Seperatör Yoğunluk : 95 kg/m3 yoğunlukta aktav akustik camyünü levha veya 30 – 60 Dns Akustik sünger.