Tekne Marin Ses İzolasyonu

Tekne marin ses izolsayonu, ülkemizde her geçen yıl büyümekte olan ve gelişen yatçılık sektörünün gürültü ve akustik  problemlerine ilişkin çözüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiğimiz ürünlerimiz bugün Türkiye de imal edilen hızlı balıkçı tekneleri, römorkör serisi, 50 metreden büyük marin, mega yatlar, motor yatlar, ahşap gulet ve yelkenli yatlarda sorunsuz olarak kullanılmaktadırlar.

İmal etmiş olduğumuz ürünler marine sektöründe;

-Ses, ısı ve su izolasyonunda

-Motor dairelerinin sessizleştirilmesinde

-Motor ses yalıtımı marin grubu Oturak ve Güneş minderi projelerinde

-Motor vibrasyon izolasyonunda

Yaz tatillerinin en popüler tercihlerinden biri tekne ve marinalarda tatil düzenlemektir. Teknolojik anlamda geliştirilen tekne ve marinalar, bu gelişmelerle birlikte bir de bazı sorunları beraberinde getirebiliyorlar. Bu sorunların en başında ise ses sorunu gelmektedir.

Tekne ses yalıtımı, misafirlerin rahat bir ortamda seyahat etmeleri için yapılması gereken bir işlemdir. Marina ses yalıtımı da yine aynı şekilde düzenleme ve dizayn edilmesi gerekli olan yerdir. Tekne marina ses yalıtımı alanında başarılı çalışmalarımızla müşterilerimizi memnun etmeye devam ederken en uygun fiyat aralıklarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tekneler ve marinalar, yaz tatillerinde en çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biridir. Tabi durum böyle olunca yüksek frekanslı seslerin ortamda yankılanması da kaçınılmaz bir hal almaktadır. Teknik Akustik olarak uzun yıllardan bu yana ses yalıtımı alanında müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle her geçen gün daha fazla referansı bünyemize almaktayız. Tekne marina ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken ince hesaplamalar, ses frekanslarının ölçümü gibi dikkat edilmesi gereken detayları inceledikten sonra uygulamaya geçmekteyiz. Bu da en iyi sonuçları elde etmemizi sağlamaya yetiyor.